Hydrokolonoterapia
Rzeszów

Hydrokolonoterapia – Rzeszów, Rejtana 10 – płukania jelita grubego przeprowadzane w komfortowych warunkach 

 

Od początku hydrokolonotarapia była głównym, obok biorezonansu, zabiegiem który wykonujemy nieustannie w naszym gabinecie. Jeżeli jesteś na naszej stronie to prawdopodobnie wiesz już co nieco a może i bardzo dużo o hydrokolonoterapii, samym zabiegu, prozdrowotnych właściwościach (nie tylko tych odchudzających) i zapewne szukasz dobrego, godnego zaufania gabinetu w Rzeszowie, który będzie w stanie przeprowadzić zabieg hydrokolonoterapii profesjonalnie a jednocześnie komfortowo.

W naszym gabinecie do zabiegu płukania jelita wykorzystujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenie niemieckiego producenta Colon Hydromat Comfort. Oczywiście urządzenie posiada świadectwo ISO oraz spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej. Dzięki wysokiej precyzji ustawień parametrów dotyczących ciśnienia i temperatury wody, jego użycie zapewnia Pacjentowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas zbiegu a przede wszystkim umożliwia przeprowadzenie skutecznego zabiegu hydrokolonoterapii w naszym gabinecie.

Hydrokolonoterapia ma na celu przede wszystkim oczyszczenie organizmu przez wypłukanie z jelita grubego złogów, toksyn a nierzadko kamieni kałowych, które mogą od wewnątrz zatruwać Twój organizm, wpływając negatywnie na zdrowie powodując wiele poważnych ale i niepozornych, długotrwałych dolegliwości.

 

Wykorzystywanie tylko osprzętu najwyższej jakości podczas zabiegu sprawia, że hydrokolonoterapia w Rzeszowie przebiega w pełni bezpiecznie i bez zbędnego dyskomfortu. Co to dokładnie oznacza? Na rynku jest dostępnych wielu producentów akcesoriów w tym przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jednorazowe rurki. Niezbędne, wykorzystywane przy doprowadzeniu wody do płukania jak i umożliwiające wypłukanie i pozbycie się wody w raz ze złogami, kamieniami kałowymi, zanieczyszczeniami z jelita. Rurki te są najważniejszym elementem dla osób poddających się zabiegowi hydrokolonoterapii. Są one praktycznie jedynym elementem z którym Pacjent ma bezpośredni kontakt podczas przeprowadzania całego zabiegu płukania jelita. Wykonane z niewłaściwego materiału, za twardego, niskiej jakości często powodują dyskomfort podczas zabiegu. Dobór nieodpowiednich rurek i oszczędność na tych materiałach jest jednym z najczęstszych powodów przez które osoby rezygnują z kolejnych wizyt przerywając terapię i pozostają ze złym uczuciem, że hydrokolonoterapia jest bardzo nieprzyjemna. Dla tego tak ważne jest używanie wyłącznie oryginalnych, najwyższej jakości materiałów dla zachowania komfortu zabiegu i zadowolenia Pacjenta.

Hydrokolonoterapia, Rzeszów, Rejtana 10? Dla czego akurat my? Istotnym elementem zabiegu wykonywanego w naszym gabinecie jest opieka personelu z długoletnim doświadczeniem w wykonywaniu hydrokolonoterapii. Dzięki obecności personelu (jednej osoby) możliwe jest sprawniejsze a przede wszystkim skuteczniejsze przeprowadzenie zabiegu. Podczas płukania jelita osoba ta dodatkowo wykonuje lekki masaż brzucha, jelit, co pobudza je i powoduje w konsekwencji szybsze pozbycie się złogów poprzez ich odklejenie od ścianek jelita i przemieszczenie się w kierunku ujścia. To właśnie ta z pozoru drobna czynność wykonywana właściwie znacząco wpływa na komfort oraz skuteczność całego zabiegu skracając ilość potrzebnych wizyt. Profesjonalne podejście personelu, wyjaśnienie jak będzie wyglądał zabieg, odpowiedź na wszelkie pytania i pomoc podczas całej wizyty sprawia, że dyskomfort czy skrępowanie jest zminimalizowane prawie całkowicie już przy pierwszej wizycie.

Niejednokrotnie przychodzą do nas osoby, które mają nieprzyjemne doświadczenia z wcześniejszych wizyt w innych miejscach ale po zabiegu w naszym gabinecie zmieniają zdanie, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomu wykonywanego zabiegu.

Jednym z częstych pytań nad którym zastanawiają się osoby przed wizytą, to ile zabiegów powinienem wykonać? Prawdą jest, że podczas pierwszego zabiegu rzadko udaje się oczyścić jelita całkowicie. Tym bardziej jeżeli nigdy wcześniej nie było się na hydrokolonoterapii. Wynika to najczęściej z dużej ilości materiału, który może być bardzo mocno przyklejony do ścianek jelita. Dopiero kolejne płukania umożliwiają stopniowe odklejanie długoletnich zalegających w jelicie złogów. Najczęściej zalecane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów podczas których obserwowane są na bieżąco postępy. Na ich podstawie można ocenić skuteczność i zasadność kolejnych wizyt.

Hydrokolonoterapia – Rzeszów, Rejtana 10 – to najlepsze miejsce gdzie możesz wykonać płukanie jelita grubego, zapraszamy serdecznie 🙂

O samym płukaniu jelita więcej możesz przeczytać także na dodatkowej stronie: hydrokolonoterapia.

Zadzwoń i zapisz się na zabieg hydrokolonoterapii

tel. 515 250 098

Rzeszów, Al. Rejtana 10 (3 piętro, budynek „Rena”)