Centrum Zdrowia ENER – VORA

ENER-VORA jest Gabinetem Medycyny Alternatywnej w Rzeszowie. W naszym gabinecie zajmujemy się Tobą za pomocą aparatu Mora jak i innych nowoczesnych urządzeń pozwalających na prawidłową diagnozę i leczenie. Analizując człowieka całościowo uwzględniamy wszystkie czynniki wpływające na jego stan zdrowia (np. środowiskowe).

 

Znajomość koncepcji pięciu przemian pozwala na poprawne, diagnozowanie nawet najsubtelniejszych zaburzeń, które dopiero w przyszłości mogą rozwinąć się w chorobę. Lepiej zająć się wcześniej profilaktyką niż, wystąpieniem chronicznych, przewlekłych schorzeń trudnych do wyleczenia. Choroba bowiem to zakłócenie równowagi w organizmie, brak pewnych składników lub energii, albo niewłaściwy jej obieg. To dopiero choroba uświadamia nam, że powinniśmy coś zmienić w swoim życiu i zająć się sobą. Jedną z tych zmian, to zmiana naszych nawyków żywieniowych. Wykluczamy z pożywienia to co jest dla nas szkodliwe. W razie potrzeby dobierana jest indywidualna dieta lecznicza, która utrzyma nas w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej. W ocenie stanu zdrowia, dużą uwagę poświęcamy zanieczyszczeniu organizmu ludzkiego przez mikroby.

 

Już 30 lat temu dr biologii Hulda Clark przekazała społeczeństwu informacje o dwóch czynnikach, które w dużym stopniu odpowiadają za choroby cywilizacyjne (alergie, zmiany skórne, cukrzycę, astmę). Są to wszechobecne w przyrodzie organizmy zakażające człowieka (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) oraz zanieczyszczenie naszego środowiska naturalnego przez toksyny (związki organiczne czy metale ciężkie).

 

„Nasze drobnoustroje posiadają specyficzny 'dowód tożsamości’ w postaci pasma drgań elektromagnetycznych. Ustawiając generator fal elektromagnetycznych na odpowiednią częstotliwość – powodujemy że – organizm sam pozbywa się kłopotliwych gości.” (Kuracja życia metodą dr Clark – Hulda Regehr Clark)

 

Całościowa koncepcja diagnostyki i leczenia techniką elektroniczną została opracowana przez niemieckiego lekarza dr Morella i inż., Ericka Racje. To dzięki ich pracy badawczej powstał aparat terapeutyczno-diagnostyczny (Aparat Mora). Ma on możliwości wygaszania lub redukcji drgań patologicznych, równocześnie uruchamiając procesy powrotu do zdrowia. Następuje powrót do równowagi energetycznej. To bezpieczne pozbywanie się infekcji i leczenie chronicznych dolegliwości.

W swojej pracy korzystamy z szerokich możliwości diagnostyczno – terapeutycznych urządzenia aparatu Mora-Super

Przeczytaj więcej o tym czym się zajmujemy w gabinecie:

Zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszego gabinetu, gdzie będą mogli Państwo uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wykonywanych terapii.

Centrum Zdrowia ENER – VORA

Rzeszów, Al. Rejtana 10 (3 piętro, budynek „Rena”)

tel. 515 250 098