Cena terapii i zabiegów oferowanych w gabinecie

Biorezonans – terapia/diagnoza celowana*

Czas terapii 50 min
150 PLN

Pełna analiza stanu organizmu za pomocą biorezonansu

Czas terapii 50 min; (pierwsza wizyta)
250 PLN

Laseroterapia

Czas jednej sesji 20 min;
40 PLN

Hydrokolonoterapia

Czas zabiegu 45 min
190 PLN

* terapia celowana biorezonansem oznacza skupienie się na konkretnym czynniku, dolegliwości, np. poprawa stanu zdrowia układu moczowego, diagnoza reakcji organizmu na wybrane patogeny. Nie obejmuje ona analizy całościowej organizmu za pomocą biorezonansu, która zazwyczaj jest wykonywana podczas pierwszej wizyty.

Dla kogo terapia celowana a dla kogo pełna analiza?

Jeżeli byłeś wcześniej na terapii biorezonansowej (także w innym gabinecie) i chcesz wykonać terapię biorezonansu skupiającą się wyłącznie na danym problemie bez pełnej analizy stanu zdrowia – powinieneś wybrać terapię celowaną, informując terapeutę na czym powinien się skupić. Terapeuta podczas takiej wizyty zajmuje się przede wszystkim na zaadresowanym problemie zdrowotnym.

Jeżeli jesteś osobą która nie miała wcześniej kontaktu z biorezonansem lub chcesz zweryfikować wyniki w czasie (poprawę stanu zdrowia) lub wyniki przekazane przez inny gabinet, powinieneś pomyśleć o pełnej analizie organizmu i jego stanu zdrowia.

Dla pierwszorazowych Pacjentów zawsze zalecamy wykonanie pełnej analizy. Ma to przede wszystkim na celu dobranie właściwego planu terapii jak i umożliwia późniejsze weryfikowanie postępów zdrowotnych w czasie.

Więcej o rodzajach terapii możesz dowiedzieć się czytając o terapii Mora