Biorezonans Rzeszów

Biorezonans który przeprowadzamy w Rzeszowie w naszym gabinecie lub inaczej terapia biorezonansem jest klasyczną terapią regulującą organizm człowieka stanowiącą uzupełnienie medycyny biocybernetycznej: akupunktury, elektroakupunktury, terapii naturalnej i homeopatii.

Biorezonans magnetyczny wykorzystywany jest w medycynie alternatywnej jako metoda profilaktyki i leczenia wielu schorzeń i dolegliwości. Za jego pomocą można odczytywać stan zdrowia pacjenta oraz wykrywać i eliminować czynniki patogenne, a także stymulować i regulować prawidłowe funkcjonowania organizmu. Często stosowany jest tam, gdzie zawodzą inne metody leczenia.

Nasz Gabinet w Rzeszowie oferujący biorezonans prowadzimy już od ponad 15 lat i w tym czasie zdołaliśmy pomóc wielu Pacjentom z Rzeszowa, Polski a nawet nierzadko przyjeżdżających do nas z innych krajów. Najlepszą rekomendacją i siłą do dalszego działania jest dla nas to to, że wielu z nich do dzisiaj powraca gdy zauważą, że ponownie coś złego zaczyna się dziać z ich stanem zdrowia lub profilaktycznie dbając o zdrowie chcą wzmocnić i uregulować działanie organizmu wyprzedzając stany zapalne i chorobowe.

Co możemy leczyć za pomocą biorezonansu?

Dzięki wykorzystaniu fal elektromagnetycznych biorezonans z dużą precyzją jest w stanie wykryć i określić stopień szkodliwości wielu zmian patologicznych i patogenów, które wpływają na nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu. Spectrum dolegliwości i schorzeń, które można wykryć za pomocą terapii biorezonansem u nas w Rzeszowie oraz skutecznie je leczyć jest dość szerokie:

 • nietolerancje pokarmowe;
 • alergie (wziewne, kontaktowe i skórne);
 • grzybice (przewodu pokarmowego, płciowego i skóry);
 • choroby odpasożytnicze;
 • choroby skórne (skazę białkową, łuszczycę, liszaje);
 • zatrucia toksynami środowiskowymi;
 • ostre i chroniczne stany bólowe (głowy, zatok, migreny);
 • choroby reumatyczne;
 • osteoporozę;
 • choroby układu krążenia (tętnic, żył, żylaki);
 • choroby przewodu pokarmowego (żołądka, trzustki ze śledzioną, pęcherzyka żółciowego, jelit);
 • zaburzenia rytmu serca;
 • choroby nerek i układu rozrodczego;
 • zaburzenia hormonalne w tym skutki menopauzy;
 • choroby układu nerwowego (zaburzenia pamięci i koncentracji, zaburzenia neurodegradacyjne; np. chorobę Alzheimera);
 • uszkodzenia układu ruchu (zwichnięcia, skręcenia, złamania);
 • choroby prostaty;
 • choroby dróg oddechowych i laryngologii;
 • nałogi (nikotynowe, alkoholowe);
 • chroniczne zmęczenie, problemy ze snem, stany depresyjne.

Jak wygląda zabieg terapii biorezonansem?

Do przeprowadzenia terapii biorezonansu wykorzystuje się wyspecjalizowany sprzęt medyczny o wysokim stopniu dokładności pomiarów, pozwalający wykazać lub wykluczyć istnienie patogenów. Podczas zabiegu pacjent trzyma w obu rękach zakończenia aparatury, a stopy opiera na dwóch elektrodach. Drgania organizmu przesyłane są w sposób podobny jak w badaniach EEG i EKG, następnie są analizowane i zwracane przez urządzenie. Zabiegi te są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne – pacjent może odczuwać jedynie mrowienie w ciele o różnym natężeniu w zależności od częstotliwości fal elektromagnetycznych. Sam zabieg trwa kilkadziesiąt minut, podczas których przez ciało przepływa prąd zmienny o niskim napięciu i różnej częstotliwości, który ma wykazać wszelkie odstępstwa od częstotliwości naturalnie emitowanej przez człowieka.

Dowiedz się więcej o terapii Mora i jak przygotować się do terapii

W naszym gabinecie w Rzeszowie biorezonans wykonujemy za pomocą aparatu Mora-Super niemieckiej firmy Med-tronic.de, który posiada certyfikat medyczny, gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu. Ta nowoczesna i wysoce wyspecjalizowana aparatura charakteryzuje się:

 • całkowitym bezpieczeństwem użycia i wysokim komfortem użytkowania;
 • niezwykle dokładnymi wynikami pomiarów;
 • wysoką precyzją ustawień parametrów dotyczących częstotliwości fal elektromagnetycznych

Na czym polega biorezonans?

Biorezonans i terapia Mora z nim związana został opracowany na początku XX w. przez Alberta Abramsa, z kolei w latach 70-tych został rozwinięta przez Franza Morella i Ericha Rasche. Metoda ta dowodzi, że każdy żywy organizm emituje drgania o ściśle określonych częstotliwościach. Ciało człowieka w sposób naturalny wytwarza 3 rodzaje tych drgań – fale elektromagnetyczne i sygnały elektryczne, które pochodzą z aktywności układu mięśniowego oraz układu nerwowego, a także drgania narządów wewnętrznych związane z zachodzącymi w nich procesami metabolicznymi. Podobne wibracje emitują również bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, pestycydy i związki metali ciężkich, jednak charakteryzują się one inną częstotliwości. Częstotliwość drgań organizmu człowieka zawiera się w przedziale 1562 do 9457 kHz, natomiast częstotliwość wibracji wysyłanych przez patogeny w przedziale od 32 do 900 kHz, dlatego też można wpływać na nie odpowiednimi falami elektromagnetycznymi – wykrywać je, neutralizować oraz całkowicie eliminować bez negatywnego wpływu na komórki organizmu człowieka.

O podstawach terapii biorezonansem pisze dr med. Peter Schumacher, autor książki BIOFIZYKALNA TERAPIA ALERGII ( tł. Magdalena Molenda-Ławniczak)

„W organizmie ludzkim i wokół niego istnieją drgania elektromagnetyczne. Są one nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Tkanki i narządy drgają w określonych zakresach częstotliwości. Tak powstaje spektrum drgań organizmu. Oprócz drgań fizjologicznych występują także drgania patologiczne, określane razem jako drgania własne pacjenta. Drgania te można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód przekazać do aparatu terapeutycznego…

Drgania własne przetwarza się w drgania terapeutyczne, które powracają do ciała pacjenta, powodując w nim działania lecznicze (usuwanie patogennych czynników)…

Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie, względnie redukcję drgań patologicznych…

Po poprawie biofizykalnego stanu energetycznego następuje szybko poprawa procesów biochemicznych, zmierzająca ku normalizacji…

Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sił regeneracyjnych organizmu”.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego gabinetu biorezonansu w Rzeszowie gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Rzeszów, Aleja T. Rejtana 10, budynek „Rena” 3p.

tel. 515 250 098