Terapia Mora

Terapia Mora służy do zdiagnozowania i uregulowania chorób oraz zaburzeń utrudniających prawidłowe funkcjonowanie organizmu,

wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i biofizyki. Poprzez analizę drgań emitowanych przez patogeny obecne w ciele człowieka umożliwia osłabienie oraz całkowitą neutralizację ich zgubnego działania za pomocą emisji fal elektromagnetycznych o odpowiedniej częstotliwości.

Rodzaje terapii Mora

Terapia Mora opiera się na biorezonansie, czyli na przepływie prądu zmiennego o różnej częstotliwości, który osłabia lub eliminuje działanie patogenów. Dzięki emisji przez aparaturę Mora -Super odpowiednich fal elektromagnetycznych możliwa jest również taka stymulacja komórek, tkanek i narządów, która pobudzi je i przywróci ich prawidłową pracę. Całą terapia składa się z wielu odmiennych programów terapeutycznych, których dobór odbywa się na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta wynikających z jego własnych spostrzeżeń oraz na podstawie wcześniejszych badań. Program ten obejmuje cały szereg dolegliwości jednak z reguły dzieli się je na 5 grup:

 • terapia podstawowa – każda terapia Mora rozpoczyna się od wstępnego zabiegu biorezonansem, które ma na celu przygotowanie organizmu na dalsze zabiegi oraz odczytanie naturalnych drgań własnych ciała pacjenta.
 • terapia celowana – skupia się na emisji częstotliwości fal za pomocą aparatury Mora ukierunkowane na konkretne narządy i układy, w których występują zjawiska patogenne.
 • terapia detoksykacyjna – biorezonans w tym przypadku ma na celu pobudzenie komórek i tkanek organizmu do wzmożonego działania detoksykacyjnego. Ten rodzaj terapii jest szczególnie zalecany w dobie wszechobecnego zanieczyszczenia środowiska naturalnego spowodowanego smogiem, skażeniem wód, produktami chemicznymi zawartymi w perfumach, kosmetykach czy farbach oraz sporą ilością konserwantów spożywczych.
 • terapia odczulająca – polega na stopniowym wygaszaniu reakcji alergicznych i uodpornieniu organizmu na konkretny czynnik wywołujące je. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi terapia Mora wykorzystuje naprzemiennie słabe i mocne sygnały, które nie powodują przemęczenia systemu immunologicznego organizmu.
 • terapia neutralizująca – stosowana jest w przypadku leczenia na obecność bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. Biorezonans prowadzi do podwyższenia częstotliwości naturalnego drgania tych patogenów, które prowadzą do ich obumarcia oraz pobudzają organizm do wydalania szkodliwych toksyn. Dodatkowo wzmocniona zostaje odporność systemu immunologicznego wobec wyeliminowanych już patogenów.

Jak przebiega terapia Mora?

Terapia Mora służy nie tylko diagnostyce wielu schorzeń i dolegliwości, ale i rehabilitacji oraz profilaktyce. Przed jej rozpoczęciem przeprowadzany jest wywiad z pacjentem oraz wstępne badania biorezonansem, tak by maksymalnie dobrać terapię w zależności do stanu zdrowia i potrzeb każdego pacjenta.

Długość pojedynczego zabiegu biorezonansem zależy od tego, jak wiele testów na obecność patogenów chcemy wykonać i może trwać od 40 minut do nawet 2 godzin. Dzięki niemu można w prosty sposób dowiedzieć się, co i w jaki sposób wpływa na obciążenie naszego organizmu. W niektórych przypadkach efekty w postaci lepszego samopoczucia odczuwalne są już po pierwszym zabiegu biorezonansem. Najczęściej jednak potrzebnych jest kilka wizyt w gabinecie, aby całkowicie pozbyć się przyczyn chorób i dolegliwości. Dlatego też terapia Mora najczęściej składa się z kilku zabiegów z wykorzystaniem biorezonansu, aby uzyskać zadowalające efekty. W zależności od rodzaju terapii może to być serie od 3, po 10 do nawet 30 zabiegów w zależności od stan zdrowia i rodzaju dolegliwości.

Biorezonans magnetyczny jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, jednak warto pamiętać, że obumarłe komórki patogenu powodują wydzielanie do krwi i limfy ich fragmentów i toksyn. Skutkiem tego mogą być bóle głowy i mięśni, senność, osłabienie czy zawroty głowy będące objawami odtruwania organizmu. Dlatego też po zabiegu należy pić dużo niegazowanej wody, która rozpuszcza te toksyny.

Jak przygotować się do terapii Mora biorezonansem

Choć biorezonans jest zabiegiem bezpiecznym istnieją pewne przeciwwskazania przy których należy zachować ostrożność. Główne przeciwwskazania do terapii Mora to:

 • rozrusznik serca;
 • sztuczna zastawka serca;
 • stany pooperacyjne i niedawno odniesione złamania;
 • nowotwór;
 • choroby siatkówki oka.

Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do podjęcia terapii biorezonansem przed każdym pojedynczym zabiegiem z wykorzystaniem aparatu Mora-Super powinno się:

 • w dniu badania nie pić kawy, herbaty oraz nie jeść przynajmniej na 2 h przed badaniem;
 • pić duże ilości wody w dniu poprzedzającym zabieg i w dniu jego wykonania oraz po wykonanej terapii;
 • nie przyjmować lekarstw i napojów pobudzających w tym alkoholu;
 • przed terapią zdjąć całą biżuterię;
 • nie stosować balsamów i kremów do ciała.

Na czym polega terapia Mora?

Terapia Mora wykorzystuje biorezonans magnetyczny, który za pomocą specjalistycznej aparatury generuje fale elektromagnetyczne o różnej częstotliwości oraz odczytuje fale emitowane naturalnie przez organizm pacjenta oraz znajdujące się w nim patogeny. Częstotliwość tych ultrasłabych drgań wysyłanych przez człowiek mieści w się w zakresie 1562 – 9457 kHz, z kolei drgania patogenów w przedziale 32 – 900 kHZ. Częstotliwości te są różne, dlatego też podczas zabiegów biorezonansem możliwe jest uszkodzenie i całkowite zniszczenie struktury bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów, pestycydów oraz metali ciężkich bez uszkadzania komórek i tkanek ciała. Dzięki temu wszelkie patogeny, które wpływają na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu są eliminowane lub ich wpływ jest znacznie zmniejszony, a naturalna równowaga fizjologiczna organizmu zostaje przywrócona. W przypadku ekspozycji ciała na pole elektromagnetyczne o określonej częstotliwości charakterystycznej dla konkretnego patogenu w przypadku jego obecności następuje zwiększenie odbieranego przez aparaturę sygnału. Z kolei podwyższenie częstotliwości w patogenach powoduje zerwanie struktury połączeń chemicznych, co prowadzi do znacznego osłabienia lub obumarcia patogenu, jak również neutralizacji wydzielanych przez niego toksyn. Jest to niezwykle istotna zaleta, ponieważ pacjent nie musi poddawać się lekoterapii, która nie jest obojętna dla jego zdrowia.

W naszym gabinecie pracujemy korzystając z aparatu Mora-Super niemieckiej firmy Med-tronic.de, który posiada certyfikat medyczny, gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu.

Zachęcamy do odwiedzenia gabinetu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Rzeszów, Aleja T. Rejtana 10, budynek „Rena” 3p.

tel. 515 250 098