Aparat Mora-Super

Aparat Mora-Super to urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne,

które umożliwia prowadzenie terapii Mora z wykorzystywaniem biorezonansu magnetycznego w celu pozbycia się szkodliwych patogenów i przywrócenia naturalnej równowagi fizjologicznej organizmu. Ten specjalistyczny sprzęt zapewnia maksymalną precyzję pomiaru oraz wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

Działanie aparatu Mora-Super

Pierwszy aparat typu Mora powstał w latach 70-tych ubiegłego wieku w wyniku wielu lat pracy i doświadczeń dr Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rasche. Podstawą jego funkcjonowania jest odbieranie fal elektromagnetycznych wytwarzanych przez narządy, tkanki i komórki człowieka oraz wszelkie związki patogenne obecne w jego organizmie dzięki metalowym końcówkom trzymanym w dłoniach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i zaawansowanej technologii aparat wysyła własne pole elektromagnetyczne o z góry ustalonej częstotliwości, które osłabia i niszczy komórki patogenów, a jednocześnie pobudza metabolizm i prawidłową pracę komórek ciała.

 

Aparat Mora-Super pobiera, analizuje i przesyła informacje płynące z organizmu podczas biorezonanasu i niejako rozróżnia je na drgania fizjologiczne (naturalne) i patologiczne. Następnie patologiczne częstotliwości zostają odbite o 180 stopni, tak jak dzieje się to w przypadku odbicia lustrzanego. Tak odbite fale elektromagnetyczne powodują zneutralizowanie patologicznego wpływu bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów, pestycydów i metali ciężkich oraz zwiększają ogólny poziom odporności organizmu.

Jak przygotować się do badania biorezonansu z wykorzystaniem aparatu Mora?

Choć biorezonans jest zabiegiem bezpiecznym istnieją pewne przeciwwskazania przy których należy zachować ostrożność. Główne przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem aparatu Mora-Super to:

  • rozrusznik serca;
  • sztuczna zastawka serca;
  • stany pooperacyjne i niedawno odniesione złamania;
  • nowotwór;
  • choroby siatkówki oka.

W naszym gabinecie biorezonans wykonujemy za pomocą oryginalnego sprzętu Mora-Super niemieckiej firmy Med-tronic.de, który posiada certyfikat medyczny, gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu.