Borelioza a biorezonans – czy to naprawdę ma sens

Przymierzałam się do napisania tego wpisu na temat naszych doświadczeń w gabinecie z boreliozą wiele razy ale to zawsze były by tylko „puste słowa z gabinetu”, aż ostatnio napotkałam w Internecie wpis Pani Barbary z obszernymi informacjami o chorobie, jej przebiegu, doświadczeniach i przebytym leczeniu metodą ILADs jak i biorezonansu. Zamiast więc pisać, odsyłam do przeczytania artykułu jako niezależnych informacji osoby, która była w stanie podzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Napiszę tylko, że wiem jak diagnozowanie i leczenie boreliozy jest ciężkie oraz jak sama choroba może zdegradować organizm dla tego uważam, że każda skuteczna dla Ciebie forma walki z tą chorobą ma sens.

Warto szukać wszelkich skutecznych sposobów leczenia dla swojego zdrowia i nigdy się nie poddawać!

W gabinecie mieliśmy wiele osób z boreliozą. Wiele historii przebiegało bardzo podobnie jak w opisanym artykule ale co najważniejsze wielu osobą udało się pomóc właśnie za pomocą terapii aparatem Mora w naszym gabinecie ENER-VORA w Rzeszowie. Skuteczność terapii była potwierdzana badaniami krwi (zarówno na początku jak i na końcu) w niezależnych laboratoriach co zapewniało nam jak i Pacjentom dodatkowe potwierdzenie z przeprowadzonej terapii.

Wspominany artykuł na temat boreliozy u Pani Barbary (źródło zewnętrzne)

W naszym gabinecie biorezonans wykonujemy za pomocą sprzętu Mora-Super niemieckiej firmy Med-tronic.de, który posiada certyfikat medyczny, gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu.

ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA! ♥♥♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *