Promocyjne pakiety do 31 marca 2021

Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy fantastyczną ofertę na terapie Mora biorezonansem, zabiegi hydrokolonoterapii i wspólne połączenie biorezonansu i płukania jelita (co daje zdecydowanie najlepsze i najszybsze rezultaty oczyszczenia organizmu i poprawy zdrowia, samopoczucia).

Do wyboru trzy pakiety

kupon biorezonans
kupon hydrokolonoterapia
kupon mora i hydro
  • BIOREZONANS – to pakiet dzięki któremu oszczędzają Państwo 40zł na najczęściej wykonywanych terapiach w naszym gabinecie. Dwie terapie biorezonansowe zakupione w ramach pakietu promocyjnego można wykorzystać samemu lub z drugą osobą (np. dziećmi czy współmałżonkiem, partnerem) w tym samym dniu lub jeżeli niemożliwe jest wykonanie dwóch terapii jednocześnie, drugą godzinę można przenieść na późniejszy dogodny termin. Dzięki posiadaniu dwóch stanowisk z aparatem Mora możemy przeprowadzić terapie dla dwojga o tej samej godzinie.
  • HYDROKOLON – polecamy osobą które chcą oczyścić jelito grube ze złogów. Jak zapewne większość z Państwa wie, jeden zabieg często nie przynosi oczekiwanych rezultatów (postępy można oglądać w trakcie zabiegu). Często dopier drugi, trzeci a czasem czwarty zabieg powoduje odklejenie się zalegających w jelitach od wielu lat kamieni kałowych. Dzięki pakietowi, seria zabiegów jest skuteczniejsza i zarazem tańsza o 60zł. Za względu na powyższe pakiet jest przeznaczony dla jednej osoby.
  • MORA+HYDRO – dzięki któremu można zaoszczędzić 50zł, polecamy przede wszystkim osobą które chcą połączyć prozdrowotne zalety obu zabiegów. Dzięki terapii Mora w połączeniu z hydrokolonoterapią organizm znacząco szybciej jest w stanie oczyścić się z różnego rodzaju toksyn i zanieczyszczeń które znajdują się w naszym organizmie. Terapia oczyszczająca biorezonansem stymuluje nasz organizm do pozbycia się toksyn a hydrokolonoterapia pozwala się ich pozbyć znacząco szybciej aby nie zalegały w jelicie. Ten pakiet jest przeznaczony dla jednej osoby aby mógł przynieść oczekiwane rezultaty.

Nigdy wcześniej nie przygotowaliśmy tak świetnej promocji ze zniżką dostępną już od 2h terapii! Mamy nadzieję, że dzięki tym pakietom każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i wyjdą one Państwu na Zdrowie, szczególnie w tym trudnym czasie dla nas wszystkich ❤❤❤

W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gabinetem 🙂

Jeżeli chcesz w przyszłości być powiadamiany o naszych akcjach i promocjach SMS’em wyraź zgodę na kontakt w gabinecie przy okazji wizyty lub polub nas na Facebook’u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *